Implantologia

Implanty to najbardziej naturalne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto z różnych przyczyn utracił naturalne zęby. Nowoczesna implantologia pozwoli Ci na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem, czy swobodą spożywania posiłków, co ułatwi Ci codzienne życie. Wszczepienie implantu pozwala odzyskać komfort i pewność siebie.

Implanty to najbardziej naturalne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto z różnych przyczyn utracił naturalne zęby. Nowoczesna implantologia pozwoli Ci na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem, czy swobodą spożywania posiłków, co ułatwi Ci codzienne życie .
Wieloletnie doświadczenie  naszych lekarzy  w implantologii gwarantuje  najwyższą jakość przeprowadzanego leczenia. Implant to nic innego jak sztuczny korzeń wykonany z tytanu o przybliżonej do naturalnej wielkości. Wszczepienie implantu pozwala odzyskać komfort i pewność siebie.

Sam zabieg przebiega dwuetapowo, a wprowadzenie implantu nie jest bolesne. Nawiercaniu zęba towarzyszy niewielka wibracja. Po zabiegu bardzo ważna jest właściwa i regularna higiena jamy ustnej co zapewnia długotrwały efekt.

W naszej Klinice oferujemy implanty najwyższej jakości z dożywotnią gwarancja producenta marki Ankylos, której motto brzmi: Stanie w miejscu oznacza cofanie się. Postęp oznacza myślnie w przód, oraz Dentsply marki z ponad 100 letnią historią niezwykłych osiągnięć w produkcji materiałów stomatologicznych. Zgodnie z misją firmy ta bogata historia zawsze odzwierciedlała realne potrzeby i możliwości europejskiej praktyki stomatologicznej.

 

Lekarze odpowiedzialni:

 • Piotr Matraszek lekarz stomatolog

  Specjalność: implantologia, endodoncja
  Języki obce: angielski, niemiecki

  Ukończył Uniwersytet Jagieloński Collegium Medicum w Krakowie. Swój zawód wykonuje z ogromną pasją, podnosi kwalifikacje zawodowe by móc oferować coraz wyższy poziom świadczeń stomatologicznych, szczególnie w kierunku endodoncji i implantologii. Zawsze zanim zaproponuje ostateczny wariant leczenia stara się zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich pacjentów, z którymi prowadzi często nawet wielogodzinne konsultacje. Stomatologia to jego  pasja, jeśli znajduje chwilę to wykorzystuje na podróże.

 • Daniel Sadecki lekarz stomatolog

  Specjalność: implantologia, chirurgia
  Języki obce: angielski

  Ukończył Uniwersytet Jagieloński Collegium Medicum w Krakowie. Od zawsze interesował się implantologią oraz chirurgią. Odbył liczne kursy i szkolenia praktyczne prowadzone przez polskich i  zagranicznych wykładowców. Ciągle poszerza  swoją wiedzę  i podnosi kwalifikacje zawodowe. Cenią go pacjenci którzy lubią być leczeni sprawnie i profesjonalnie


 

* usługa bezpłatna jest dla stałych Pacjentów CS Zakopianka, oraz wszystkich Pacjentow kontynuujących leczenie w naszym Centrum Stomatologicznym. Więcej szczegółow dostępnych jest telefonicznie, bądź w naszym Centrum Stomatologicznym.

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul. Zakopiańska 62, 31-547 Kraków

Telefon:

 • +48 12 / 294 1111
 • +48 604 111 119

Godziny otwarcia:

Pon. do Pt:
9:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 16:00